Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór osobisty -Click&Collect
  • Kurier - gratis od 1000 zł
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
 

Zniżka na przyczepki rowerowe z Kartą Dużej Rodziny.

Sklep - zasady

Jesteśmy specjalistycznym, stacjonarnym sklepem z przyczepkami rowerowymi, działającym na warszawskim Ursynowie. Ale co nas wyróżnia spośród innych sklepów zajmujących się handlem przyczepkami rowerowymi?

NASZE GŁÓWNE ZALETY:

Przede wszystkim dziesięcioletnie doświadczenie w codziennej pracy z tym sprzętem, a także z jego użytkownikami. Od 2010 roku prowadzimy bowiem wypożyczalnię przyczepek rowerowych, znamy więc od podszewki wady i zalety tych sprzętów, którego sami używamy podczas rodzinnych wycieczek rowerowych z dziećmi.

Kolejnym atutem naszego sklepu jest możliwość obejrzenia, przymierzenia dziecka, a także przetestowania jednej bądź kilku przyczepek rowerowych spośród kilkunastu, którymi dysponujemy w naszym showroomie. To odróżnia nas od dużych sklepów rowerowych, które dysponują dwoma lub trzema modelami przyczepek, schowanymi gdzieś za rowerami.

My każdego klienta traktujemy indywidualnie, umawiając się na prezentacje sprzętu w godzinach 8-20 w dni powszednie, a 9-12 w soboty. Nasz showroom jest położony niedaleko od stacji metra Imielin, a przed budynkiem znajduje się wiele miejsc parkingowych.

Facebook