Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór osobisty -Click&Collect
  • Kurier - gratis od 1000 zł
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
 

Zniżka na przyczepki rowerowe z Kartą Dużej Rodziny.

Regulamin

Sklep - zasady » Regulamin

Niniejszy Regulamin określa warunki zawierania i wykonywania umów sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego pod adresem: travelito.com.pl. i zgodnie z art. 384 Kodeksu Cywilnego Regulamin jest częścią umowy zawartej pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym.

Sprzedający:

Sklep internetowy TRAVELITO działający pod domeną: travelito.com.pl

Travelito Piotr Ciborowski z siedzibą:

ul. Pod Strzechą 8 m 12,

02-798 Warszawa,

NIP 952 180 75 08,

REGON 146960422

wpisany do CEIDG.

Kupujący: 

Osoba fizyczna lub przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

1. Aby złożyć zamówienie należy wypełnić poprawnie formularz zamówienia na stronie internetowej travelito.com.pl. Składając zamówienie Kupujący składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży wskazanych w zamówieniu towarów.

2. Sprzedający zastrzega, iż w przypadku, gdy na w formularzu zamówienia dane Kupującego będą niekompletne lub poweźmie on wątpliwości, co do ich prawdziwości zamówienie nie będzie zrealizowane.

3. Sprzedający po sprawdzeniu stanów magazynowych wysyła Kupującemu na wskazany przez niego w formularzu zamówienia adres e-mail potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z terminem jego realizacji.

4. Termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na koncie Sprzedającego.

5. Jeśli Kupujący chce odwołać zamówienie musi skontaktować się ze Sprzedającym telefonicznie lub mailowo.

6. Kupujący może składać zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, natomiast przekazanie do realizacji odbywa się pomiędzy 9:00, a 17:00 w dni robocze.

7. Wszystkie ceny podane na stronie sklepu www.travelito.com.pl są cenami brutto. Ceny te są wiążące w chwili składania zamówienia.

8. W przypadku niedostępności zamówionych produktów Kupujący informowany jest o tym fakcie i może wówczas podjąć decyzję o sposobie realizacji zamówienia (wydłużenie czasu oczekiwania, realizacja częściowa, anulowanie części lub całości zamówienia).

9. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru oraz dokonanie płatności.

REALIZACJA DOSTAWY, FORMY PŁATNOŚCI

1. Jeśli chodzi o dostarczenie sprzętu, to możliwa jest krajowa przesyłka kurierska po przedpłacie, a także odbiór osobisty w naszym magazynie na Ursynowie.

2. Jedyną formą płatności jest płatność przelewem.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Kupujący będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru przy zachowaniu rachunku, składając na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy i przesyłając je do Sprzedającego. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie. Towar zwracany nie może nosić śladów używania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie.

REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje dotyczące zakupionych towarów Kupujący może składać pisemnie na adres Sprzedającego lub drogą mailową na adres: sklep@travelito.com.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Sklep internetowy Travelito zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane wprowadzone przez Kupujących podczas wypełniania formularza rezerwacji są wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień. Administratorem danych osobowych Kupujących jest Travelito Piotr Ciborowski z siedzibą: ul. Pod Strzechą 8 m 12, 02-798 Warszawa, NIP 952 180 75 08.

Sklep internetowy Travelito nie udostępnia, nie sprzedaje danych osobowych Kupujących innym firmom lub osobom, ani w żaden inny sposób nie wykorzystuje tych danych. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych wszyscy Kupujący ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, żądania zaniechania przetwarzania, usunięcia danych osobowych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem Ustawy o ochronie danych osobowych albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Wszelkich zmian w zakresie swoich danych osobowych Kupujący może dokonywać poprzez przesłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@travelito.pl.

Facebook