Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór osobisty -Click&Collect
  • Kurier - gratis od 1000 zł
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
 

Zniżka na przyczepki rowerowe z Kartą Dużej Rodziny.

Jednoosobowe przyczepki rowerowe

Jednosobowa przyczepka rowerowa dla dziecka? Czy rzeczywiście lepsza jest niż fotelik rowerowy? Przecież jedno dziecko spokojnie można przewieźć w foteliku? Nie to, co dwójkę! To racja, ale jak zgłębicie temat, zdziwicie się jak wiele potrafi przyczepka!

Problem pojawia się, gdy należy dokonać wyboru spośród mnóstwa modeli tej jedynej, jednoosobowej przyczepki do roweru. To sprawa niełatwa, dlatego przyda się pomoc i porada specjalistów, którzy używają przyczepki do roweru podczas swych podróży z dziećmi już od 2010 roku i na bieżąco je testują. Na podstawie naszych doświadczeń przygotowaliśmy poradnik "Jak wybrać przyczepkę do roweru dla dziecka", oraz "Przegląd dziecięcych przyczepek do roweru", a wszystkie aktywne rodziny zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie mamy do pokazania największą w Warszawie ekspozycję jednoosobowych przyczepek rowerowych (to kilka aktualnych i starszych modeli: Thule Chariot, Burley, Croozer, Qeridoo, Weehoo), które można również wypożyczyć do testów na weekend bądź jeden dzień w dni powszednie.

Przyczepka rowerowa jednooosobowa to idealne rozwiązanie dla rodziców jedynaków bądź jedynaczek. A także dla osób, które wolą oddzielić od siebie nawzajem swe pociechy i stać je na luksus zakupu dwóch oddzielnych wózków. Pozwoli na spędzenie aktywnego urlopu z dzieckiem, dzięki czemu ono również stanie się fanem turystyki rowerowej!

Facebook