Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór osobisty -Click&Collect
  • Kurier - gratis od 1000 zł
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
 

Zniżka na przyczepki rowerowe z Kartą Dużej Rodziny.

O nas

Kim jesteśmy? Rodzicami i podróżnikami. Z naturalnego połączenia tych dwóch podstawowych aspektów naszego życia, zrodził się własny, oryginalny pomysł na biznes i dlatego dziesięć lat temu założyliśmy pierwszą w Polsce firmę, zajmującą się wypożyczaniem sprzętu turystycznego, pozwalającego spędzić aktywne wakacje z dziećmi.

Jak do tego doszło? Od wczesnej młodości uwielbiamy podróżować, zwiedzać i aktywnie spędzać czas, a gdy na świecie pojawiły się nasze dzieci, nie chcieliśmy ze swych pasji rezygnować. Wręcz przeciwnie! Uznaliśmy, że wspólne wyprawy będą dla dzieci doskonałą okazją do poznawania otaczającej je rzeczywistości, rozwoju wyobraźni, kreatywności i małych mięśni. Podróże z dziećmi to jednak zupełnie inne wyzwanie, szczególnie logistyczne. Zdecydowanie ułatwiał nam życie specjalistyczny, ale niestety kosztowny i zajmujący wiele miejsca w mieszkaniu sprzęt. Wtedy pomyśleliśmy, że podobne do nas potrzeby i kłopoty z organizacją wspólnych wycieczek mają inni rodzice. Kiedy dodatkowo okazało się, że pracę na etacie trudno pogodzić z wychowaniem dzieci, pomysł na własny biznes był już ukształtowany. Takie właśnie są początki wypożyczalni Travelito, z którą wystartowaliśmy na wiosnę 2010 roku.

Pięć lat temu wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy często decydowali się na zakup pożyczanych od nas sprzętów. Postanowiliśmy wykorzystać swoją ekspercką wiedzę na temat przyczepek rowerowych, a także innych sprzętów turystycznych dla aktywnych rodzin zakładając sklep internetowy. W naszej ofercie znalazły się najlepsze dostępne na rynku przyczepki rowerowe, foteliki rowerowe, a także nosidła turystyczne, których zalety w większości mieliśmy okazję sami poznać, a jakość przetestować.

O naszym aktywnym wypoczynku z dziećmi piszemy na blogu Bejbipakersi.

Zespół Travelito na Bali.

Facebook