Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór osobisty -Click&Collect
  • Kurier - gratis od 1000 zł
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
 

Zniżka na przyczepki rowerowe z Kartą Dużej Rodziny.

Croozer Kid (model 2016) - test

Przeczytaj przed zakupem! » Croozer Kid (model 2016) - test

Croozer Kid for 2 niegdyś był prawdziwym monopolistą na naszym rynku przyczepek rowerowych w cenie ekonomicznej. Teraz stracił tę pozycję, bo większość przyczepek bez amortyzacji jest tańsza od niego. Istotna jest więc odpowiedź na pytanie, czy przyczepki rowerowe Croozer Kid for 1 warte są wyższej ceny? Przeczytaj nasz test, zapoznaj się z naszą opinią, odwiedź nas w naszym showroomie w Warszawie, by poznać nasze zdanie na ten temat.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1 z kółkiem wózkowym.

ZALETY CROOZERA KID:

Bezpieczeństwo

Zwei plus zwei GmbH (producent Croozera Kid 1 oraz Croozera Kid 2) najbardziej jest dumna z elementu, niedostrzegalnego dla zwykłego użytkownika. To metalowa konstrukcja, składająca się z: ,,obudowy" z ramy o kształcie rury, wewnętrznej ramy zapewniającej ochronę przed bocznym i tylnim uderzeniem, dodatkowych rurek w podłodze zapewniających sztywność, masywnego zderzaka z przodu przyczepki oraz przeciwkapotażowego uchwytu do pchania. Razem tworzą one solidną klatkę chroniącą dzieci, na którą niemiecki producent daje aż dziesięć lat gwarancji. Jeśli do tego dodamy niskie zawieszenie, to bezpieczeństwo dziecka/dzieci stoi na najwyższym poziomie. Jednak ma ono swoją cenę. Konstrukcja swoje waży, ale też czas montażu (przykręcenie zderzaka do ramy) przy pierwszym wyjęciu nowej przyczepki z kartonu trwa dłużej niż w Burleyach, czy Thule.

Wygodne wnętrze przyczepki Croozer Kid 1.

Komfort siedzenia

Gdybym miał hierarchizować zalety przyczepki rowerowej Croozer Kid, to tuż za bezpieczeństwem umieściłbym troskę o wygodę dzieci. Niemiecki producent zaprojektował kubełkowe siedzisko - podwieszane do konstukcji przyczepki, co w znaczący sposób zmniejsza wstrząsy podczas wycieczki. Dzięki mocno odchylonej pozycji oparcia głowa dziecku nie opada do przodu, łatwiej więc w tej przyczepce o jego smaczny sen. System pięcio-punktowych pasów również jest dość komfortowy. Gdyby w standardzie znajdował się wyprofilowany zagłówek, a nie płaska poduszeczka, byłoby to prawdziwe mistrzostwo świata.

Oddzielne siedzenia

Każde z dzieci w "dwójce" ma własną przestrzeń oddzieloną od „kubełka” współpasażera małą zasłonką, co może zapobiegać kłótniom i przepychankom podczas dłużącej się wycieczki. Takiej możliwości odseparowania dzieci nie daje żaden inny producent. A w opinii wielu rodziców to bardzo ważna cecha.

Hamak

Hamak dedykowany do przyczepki Croozer Kid to też znacznie lepsze rozwiązanie niż „uniwersalny” leżaczek Weber, który zdecydowanie trudniej zamocować i uzyskać idealną pozycję dla dziecka. W croozerowym hamaczku wystarczy kilka klików, przełożenie pięcio-punktowych pasów i w drogę.

Croozer Kid - kółko do biegania (jogger).

Funkcja 3w1

Croozer jako jedyny producent sprzedaje przyczepki w modelu 3w1, więc kupujący po otworzeniu paczki z pojazdem od razu otrzymuje trzy możliwości transportu dziecka: w przyczepce rowerowej, w wózku sportowym, bądź spacerowym. Nie trzeba dokupować żadnego więcej kółka, a jogger wbrew pozorom bardzo dobrze sprawdzi się w trudnym, piaszczystym terenie, gdzie zwykły wózek raczej nie przejedzie.

Bagażnik

Kolejną zaletę przyczepki rowerowej Croozer Kid stanowi ogromny bagażnik, znajdujący się za siedzeniami. Długo by wymieniać rzeczy, które można tam umieścić … W każdym razie spokojnie zmieścimy tam duuuże zakupy, a na całodniową wycieczkę nie będziemy już potrzebowali sakw, ani dodatkowej przyczepki bagażowej.