Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór osobisty -Click&Collect
  • Kurier - gratis od 1000 zł
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
 

Zniżka na przyczepki rowerowe z Kartą Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny

Sklep - zasady » Karta Dużej Rodziny

TRAVELITO jest partnerem programu "Karta Dużej Rodziny".

Karta Dużej Rodziny (KDR) przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat.

Posiadaczom Karty oferujemy zniżkę 7,5% na zakup przyczepek w sklepie (produkty objęte i wykluczone z programu zniżkowego wymieniamy w zasadach poniżej), a na wypożyczane sprzęty w wysokości 10%.

Zasady udzielania zniżek posiadaczom Karty Dużej Rodziny (KDR)

1. Rabat obowiązuje na przyczepki rowerowe wszystkich dostępnych w sklepie marek i przyczepki z pedałami Weehoo.

2. Rabatem nie są objęte akcesoria i zestawy dodatkowe do przyczepek, foteliki rowerowe i akcesoria do nich, produkty marki Bobike oraz koszty dostawy zamówionych produktów.

3. Zniżka nie łączy się już z żadnymi innymi promocjami bądź zniżkami np. za weekendowe wypożyczenie. Nie obowiązuje również na przyczepki używane.

4. Aby uzyskać zniżkę należy w komentarzu do zamówienia wpisać numer KDR, następnie przesłać skan karty lub okazać kartę przy odbiorze zakupionego sprzętu. Imię i nazwisko osoby zamawiającej musi się zgadzać z danymi z karty.

5. Zniżka na wypożyczenie w Warszawie udzielana jest w momencie odbioru sprzętu, po okazaniu KDR.

Facebook