Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór osobisty -Click&Collect
  • Kurier - gratis od 1000 zł
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
 

Zniżka na przyczepki rowerowe z Kartą Dużej Rodziny.

Bobike Maxi Tour Możliwość obejrzenia w showroomie oraz testowego wypożyczenia.

Przyczepki z pedałami / foteliki rowerowe

489 .00

Tylni fotelik rowerowy Bobike Maxi Exclusive Tour montowany do ramy bądź do bagażnika to innowacyjne siedzisko, maksymalnie chroniące dziecko podczas jazdy na rowerze. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca do 6 lat i maksymalnej wagi 22 kg. Bobike Maxi Tour jest bezpieczny i wygodny dla prowadzącego rower, a ze względu na kształt i materiały z jakich został wykonany, dziecko jest idealnie chronione z tyłu. To poczucie bezpieczeństwa jest wynikiem zastosowania dodatkowego zagłówka z regulacją wysokości (do 10 cm) oraz unikalnej uprzęży-pasów, które otaczają ramiona dziecka i mogą być odpowiednio regulowane. Ze względu na regulowaną wysokość zagłówka i podnóżków, opatentowany system pasów – Bobike Maxi Tour może być szybko i łatwo dostosowany do dziecka o różnym wieku i wzroście.

Fotelik Bobike Maxi Exclusive Tour posiada innowacyjną bazę montażową, wyposażoną w linkę zamkiem szyfrowym, jest łatwy i szybki do zamontowania do ramy o średnicy rury 28-40 mm lub do bagażnika o szerokości 120 - 175 mm i maksymalnym obciążeniu do 25 kg.

Fotelik Bobike Tour jest sprzedawany w dwóch opcjach:

  • tańszej (E-BD) na bagażnik
  • droższej (1P&E-BD) na ramę oraz bagażnik
Cechy
Cechy szczególneregulacja zagłówka (do 10 cm), osłony na szprychy zintegrowane z podnóżkami, opatentowane 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, zamknięcie na szyfr
Dopuszczalne obciążenie22 kg
Wiek dziecka9 miesięcy - 6 lat
Wagaw zależności od modelu: 4 lub 6,3 kg
 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook